Podejmij stałą współpracę
Każdego dnia staramy się pomagać. Realizujemy też wiele projektów.
Nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie stałe wsparcie ze strony zaprzyjaźnionych firm. Twoja firma może do nas dołączyć!

Założenia

Realizacja założeń bez budżetu nie jest niestety możliwa, dlatego doceniamy każde wsparcie, które z pewnością przekujemy w nasze wspólne dobro.


Serdecznie zachęcamy do przekazywania wsparcia, nawet niewielkich kwot. Każda wpłata będzie dla nas wyraźnym sygnałem, że podążamy dobrą drogą i że jest na świecie więcej ludzi którzy podzielają nasze cele i misję.

Wesprzyj nas

Nasza fundacja pragnie działać na rzecz zmian, które będą pożyteczne dla nas wszystkich. Inicjujemy i przeprowadzamy projekty, których głównym celem ma być przekazanie ludziom wartości, które chcemy w nich zakrzewić.

Przyświeca nam wiara w to, że osiągnięcie celu jest zawsze możliwe, a sukces zależy tylko i wyłącznie od zaangażowanych w to zasobów i to nie tylko tych finansowych, ale przede wszystkim ludzkich.

Dziękujemy za ofiarowaną pomoc i wsparcie!

Jak jeszcze możesz nam pomóc?

Wpłacając dowolną darowiznę

konto fundacji: Fundacja EcoFitLife
Numer rachunku bankowego: 31 1950 0001 2006 0033 5262 0002 tytuł: darowizna na cele statutowe

Darowizny pozagotówkowe

fundacja przyjmuje darowizny w postaci akcji i obligacji, ruchomości i nieruchomości, a także spadki i zapisy testamentowe

Zapraszamy do współpracy firmy

zapraszamy do współpracy firmy którym nasze cele statutowe są bliskie i chcą wesprzeć rzeczowo lub finansowo nasze działania

Przekazując materiały budowlane

Fundacja przyjmie materiały budowlane na remont budynków fundacji służących do realizacji celów statutowych

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Dostępne formy płatności:
Karty płatnicze: * Visa * Visa Electron * MasterCard * MasterCard Electronic * Maestro
W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.